Rozstrzygnięcie konkursu Ekologicznego!

Dwa tygodnie temu, 22 kwietnia na całym świecie obchodzony był Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie Polskiej Szkoły Sobotniej im. Janusza Korczaka mieli okazję do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym „Drugie życie śmieci”. Ich zadaniem było stworzenie pracy związanej z hasłem konkursu. Kreatywność naszych uczniów nie miała granic. Otrzymaliśmy wiele przepięknych i pomysłowych prac. Bardzo trudno było zatem wyłonić zwycięzców. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Konkurs przebiegał pod nadzorem Pani Justyny Tchorzewskiej – nauczycieal edukacji przedszkolnej. Prace konkursowe ocenione zostały w trzech kategoriach wiekowych, a wyniki przedstawiają się następująco:

I GRUPA

I MIEJSCE: Emily Kabala „Motyle” – Przedszkole A

Philip Tokarczyk „Smok” – Klasa 0A

Marcel Zieliński „Gąsienica” – Klasa 0A

II MIEJSCE: Hania Tchorzewska „Konin” – Przedszkole A

III MIEJSCE: Mateusz Hasior „Zajączek i żółw” – Przedszkole A

II GRUPA

I MIEJSCE: Karol Elgert „Samolot” – Klasa 3A

II MIEJSCE: Amelia Wróbel „Koń, świnka, gąsienica” – Klasa 1A

III MIEJSCE: Jakub Lulek „Żyrafa” – klasa 2B

Wyróżnienie: Kamil Bielawski „Kotek” – Klasa 1B

Filip Pałubiński „Słoń” – Klasa 1A

III GRUPA

I MIEJSCE: Maks Zieliński „Żyrafa,” – Klasa 7/8

II MIEJSCE: Patrycja Dubas „Robot” – Klasa 4B

III MIEJSCE: Jan Tabaczka „Krokodyl” – Klasa 6A

Wyróżnienie: Oskar Rożniata „Karmnik” – Klasa 4A

Zakończyliśmy konkurs ekologiczny. Bardzo dziękuję uczniom i rodzicom którzy wykonali prace konkursowe. Poziom konkursu we wszystkich grupach był bardzo wysoki. Dzieci wykazały się pomysłowością i wyobraźnią w tworzeniu prac. Dlatego też wybranie zwycięzców to był „ciężki orzech do zgryzienia”. W wyborze na poszczególne miejsca kierowałam się poziomem samodzielnego wykonania pracy oraz kreatywnością twórcy. Gratuluję wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom – podsumowała Justyna Tchorzewska, koordynator konkursu, a zarazem Pani nauczyciel edukacji przedszkolnej w Polskiej Szkole Sobotniej im. Janusza Korczaka w Bradford.