Praca

Polska Szkoła Sobotnia im. Janusza Korczaka w Bradford poszukuje do pracy nauczyciela języka polskiego.

Nasza szkoła jest szkołą sobotnią, prowadzącą zajęcia po 4 godziny przez 35 sobót w roku szkolnym,pracujemy w systemie zmianowym.

Z wielką przyjemnością podejmiemy współpracę z osobą, która lubi i potrafi pracować z dziećmi, odznacza  się radością, uśmiechem i pragnie dołączyć do nas i razem z nami tworzyć wspólnotę, kształcić, budować tożsamość narodową naszych podopiecznych i dbać o ich bezpieczeństwo.

Szukamy osoby, która :

• Posiada wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe).
  • Potrafi rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą oraz  związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć lekcyjnych.
  • Przestrzega przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych.
  • Przestrzega zasad regulaminów, safeguarding i code of conduct.
  • Wspiera każdego ucznia w jego rozwoju, potrafi dostosować program nauczania do umiejętności i potrzeb uczniów.
  • Będzie realizować edukację polonistyczną z elementami geografii.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią dyrektor Anną Czaban na email [email protected] Więcej informacji pod numerem tel 07458 307695.