Lekcje historii

Z historią za pan brat

W myśl hasła “Z historią za pan brat “ wczoraj w klasach od 4 do 7 w czasie porannej zmiany rozpoczęły się lekcje historii. Uczniowie z drugiej zmiany, lekcje historii rozpoczną za tydzien.Bedziemy się starac , aby lekcje historii odbywały się w każdą sobotę i trwały 30 minut. Nauczyciel historii to pan Dominik, który jest studentem historii. Będzie on starał się realizować program nauki historii w oparciu o polska podstawę programową. Mamy nadzieję, że lekcje te spodobają się naszym uczniów oraz Państwu. Bardzo chcielibyśmy aby nasi podopieczni poznali historię Polski, pochodzenie swoich przodków. Pragniemy uczyć historii po to, aby nasi uczniowie poznali wielkich ludzi , dowiedzieli się o wydarzeniach które,wiele znaczą dla historii Polski;)

Bardzo prosimy aby uczniowie od klasy 4 do 7 zaopatrzyli się w osobne zeszyty do lekcji historii.

Czekamy na Państwa opinie , czy podoba się Państwu ta zmiana? Czy chcielibyście, aby wasze dzieci uczyły się historii?