ZAJĘCIA DODATKOWE – opłaty

Aby ułatwić Państwu dokonanie opłat za udział w zajęciach dodatkowych zdecydowaliśmy, iż od października 2023 płatności za zajęcia dodatkowe będzie można dokonywać wyłącznie poprzez ustalenie stałego zlecenia comiesięcznej płatności tak zwane STANDING ORDER ustalony na 10 wpłat po £35 (zajęcia grupowe TERAPEUTYCZNE PONIEDZIAŁKI lub JĘZYK POLSKI JAKO DRUGI? TAK!) lub po £70 (zajęcia indywidualne TERAPEUTYCZNE PONIEDZIAŁKI). STANDING ORDER ustalamy dla każdego dziecka osobno. Po ustaleniu STANDING ORDER rodzice są zobowiązani wysłać na email [email protected] potwierdzenie dokonania takiego zlecenia.

PLAN WPŁAT PRZYKŁAD: Stanisław Kowalski chce zapisać swoje dzieci na zajęcia grupowe TERAPEUTYCZNE PONIEDZIAŁKI bądź JĘZYK POLSKI JAKO DRUGI? TAK!

Co musi zrobić ?

Po zapisaniu swojego dziecka w zajęciach dodatkowych ze swojego konta bankowego ustala zlecenie STANDING ORDER (tak jak zwykłą płatność ) dla każdego dziecka osobno np. dla Amelki na kwotę £35 (zajęcia grupowe TERAPEUTYCZNE CZWARTKI), Kamili  £35 (zajęcia grupowe JĘZYK POLSKI JAKO DRUGI? TAK!)  i Adriana £70 (zajęcia indywidualne TERAPEUTYCZNE PONIEDZIAŁKI), miesięcznie, od 15/10/2023, 10 wpłat. Przykład jak to zrobić:

DANE DO PRZELEWU

POLISH SAT SCHOOL

NUMER KONTA: 4352281

SORT CODE: 20-76-92

Informujemy, że istnieje również możliwość wpłaty całkowitej płatności za udział Państwa dziecka w zajęciach dodatkowych na cały rok szkolny 2023/2024:

• £350 za udział w zajęciach grupowych (TERAPEUTYCZNE PONIEDZIAŁKI oraz JĘZYK POLSKI JAKO DRUGI? TAK!)
  • £700 za udział w zajęciach indywidualnych (TERAPEUTYCZNE PONIEDZIAŁKI)

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących opłat prosimy Państwa o kontakt  pod adresem email: [email protected]