Czarno na białym!

Czarno na białym to projekt, zorganizowany przez Panią nauczyciel zajęć bibliotecznych – Martę Jakubiak, który został zrealizowany wraz z uczniami klas 1-3 w trakcie kilku naszych bibliotecznych sesji.  Chciałam pokazać uczniom jak niewiele potrzeba (czarny długopis i kartka), aby stworzyć coś pięknego, inspirującego, ciekawego. Wszyscy uczniowie podeszli do zadania z zaangażowaniem i radością, dzięki czemu możemy z ich prac wyczytać ich pasje, marzenia, a także w jaki sposób postrzegają świat.  W związku z tym, iż  nie narzucałam tematu,  prace te są w pewnym stopniu odzwierciedlaniem tego, jakie nasze dzieci są w głębi duszy. Zachęcam was rodzice, aby przeczytać razem ze swoimi pociechami te komiksy, porozmawiać o nich, oraz pochwalić za ciężką pracę. Uczniowie spisali się na medal, jestem zaszczycona, że mogę ich uczyć i poznawać. Chciałabym dodać szczególne podziękowania dla mojej wspaniałej asystentki Zuzanny Pietrzak, której pomóc była nieoceniona – podsumowuje projekt jego pomysłodawczyni, Marta Jakubiak. My możemy jedynie dodać, że jesteśmy zachwyceni współpracą Pani Marty i jej podopiecznych.