Udana wycieczka do Lightwater Valley!

W ubiegłą sobotę ponad 200 uczniów, 90 rodziców i 25 nauczycieli Polskiej Szkoły Sobotniej im. Janusza Korczaka wzięło udział w zorganizowanej przez naszą szkołę całodniowej wycieczce szkolnej do parku rozrywki Lightwater Valley z okazji Dnia Dziecka. To był dzień pełen emocji, atrakcji, a przede wszystkim znakomity czas integracji dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Każdy z uczestników naszej wyprawy rzucił się w wir dobrej zabawy. Ogromna ilość różnorodnych atrakcji w Lightwater Valley stworzyła wielki, kolorowy plac zabaw. Młodsze dzieci z pewnością zachwycone były przejażdżkami kolejką, zabawą na kolorowych karuzelach czy parkiem liniowym.  Prawdziwej frajdy starszym dzieciom dostarczyła przejażdżka na kolejce „Biedronka”,  podróż podniebna statkiem pirackim, Twister czy jazda samochodzikami. Nasi najodważniejsi nastolatkowie z kolei skorzystali z zakręconego młota czy szybkiej atrakcji wodnej! Pobyt w Lightwater Valley wyzwolił dziecięcą radość i chęć zabawy również wśród opiekunów i rodziców! Ten dzień przejdzie do historii naszej szkoły!

W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego dnia, zaczynając od organizatorów, poprzez nauczycieli, rodziców i opiekunów kończąc na wszystkich dzieciach, które wzięły udział w tym niezapomnianym dniu. Bez Was nie byłoby tych emocji i pięknych chwil. Dziękujemy!