Mam talent show ⭐

W ubiegłą sobotę w naszej szkole odbył się konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Publiczność była pod wielkim wrażeniem wszystkich występów. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Mamy nadzieje ze dzieci poczuly sie zainspirowane do odkrywania swoich talentow oraz do checi prezentowania i dzielenia sie nimi z innymi. Do zobaczenia za rok – podsumowała konkurs główna organizatorka, nauczyciel klasy 4A – Małgorzata Lewalski.

Lista uczestników tegorocznej edycji konkursu Mam Talent show ⭐

Hanna Tchorzewska – Przedszkole A