Wspólne kolędowanie!

Wspólne kolędowanie jest pięknym staropolskim zwyczajem, który przetrwał do dziś i łączy pokolenia. To piękna tradycja. Warto pielęgnować ten polski zwyczaj i przekazywać go dzieciom. W tym celu dnia 17 grudnia 2022 roku w  murach naszej szkoły rozbrzmiewały najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Wspólnym kolędowaniem weszliśmy w najpiękniejszy okres Świąt Bożego Narodzenia. Życzyliśmy sobie wzajemnie, by w tę nadchodząca świętą noc Miłości, noc Przebaczenia, noc kiedy ,,Bóg się rodzi, moc truchleje” narodzona Boża Dziecina błogosławiła Nam na każdy dzień Nowego Roku, aby narodzone Dzieciątko zesłało łaskę zdrowia, nadziei, spokoju wewnętrznego, a Święta były prawdziwym duchowym, chrześcijańskim przeżyciem i spełnieniem nieustannego dążenia człowieka do szczęścia. Tego dnia Polska Szoła Sobotnia im. Janusza Korczaka przygotowała dla swoich uczniów również niespodziankę. Odwiedził nas Iluzjonista Martin, który oczarował wszystkich podczas swojego pokazuje, udowadniając, że prawdziwa magia istnieje!