Konkurs rozstrzygnięty!

Poznaliśmy laureatów konkursu na najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową 2022. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie oraz pogratulować kreatywności. Byliśmy pod olbrzymim wrażeniem wszystkich prac konkursowych! Podziękowania przesyłamy również rodzicom oraz nauczycielom za ich aktywny udział w zabawie oraz pracę włożoną w realizację zadania konkursowego. Dzięki Państwa zaangażowaniu uświadomiliśmy młodym ludziom jak ważne dla nas wszystkich jest pielęgnowanie polskich tradycji. Kartki konkursowe można było kupić podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się w naszej szkole przed tygodniem oraz w dniu dzisiejszym, a całość dochodu zostanie przeznaczona na rehabilitację 5-letniej Gai!

W związku z olbrzymią ilością kartek konkursowych, jury postanowiło wyróżnić dziesięciu uczniów, którzy wykazali się nieprzeciętną kreatywnością. Każdy z uczestników został jednak nagrodzony słodkim poczęstunkiem. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Mamy zaszczyt ogłosić zatem wyróżnionych uczniów w konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową 2022:

Lilian Lesiak (klasa 4A)

Dominik Buczek (klasa 2A)

Franciszek Pietrzak (klasa 4A)

Lena Czaban (klasa 7A)

Hania Jackiewicz (klasa 5A)

Philip Tokarczyk (klasa 1B)

Lena Kochel (Klasa 3A)

Zuzanna Pietrzak (Klasa GCSE)

Hania Tchorzewska (Przedszkole A)

Sophie Shaw (Klasa 2A)