Konkurs ekologiczny PSSB!

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym „Drugie życie śmieci”.

Zadaniem ucznia jest stworzenie pracy związanej z hasłem konkursu. Praca powinna być w przeważającej mierze wykonana z użytecznych odpadów, takich jak zużyty papier, plastikowe naczynia i opakowania jednorazowe, zapomniane tkaniny lub wszystko inne, co przyjdzie Wam na myśl. Forma i rozmiar pracy są dowolne, a wszelkie jej ramy wyznaczać powinna tylko wyobraźnia małych i dużych twórców!

Szczegóły konkursu:
1. Konkurs rozpoczyna się 22 marca 2022 roku i potrwa do 22 kwietnia 2022 roku.

2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów Polskiej Sobotniej Szkoły im. Janusza Korczaka w Bradford. Praca powinna być wykonana samodzielnie przez ucznia lub we współpracy z innymi osobami z rodziny w przypadku młodszych uczniów.

3. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy technicznej – przestrzennej o tytule   “Zwierzakolubni”.

4. Zdjęcie gotowego projektu należy wysłać na adres mailowy: nauczyciela klasy.

5. Prace konkursowe będą oceniane w trzech grupach wiekowych:

I – przedszkole –kl.1

II – kl.2 – kl.5

III kl.6 – A-level

6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Polskiej Sobotniej Szkoły

Koordynatorem konkursu jest Pani Justyna Tchórzewska – nauczyciel przedszkola.