Karnawałowe szaleństwo w naszej szkole!

Takiej zabawy od dawna w Bradford nie było. Uśmiechy, tańce, zabawy – tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło. Tradycyjnie, tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły.
We wtorek, 19 lutego na naszych uczniów czekała pięknie ustrojona aula, którą przygotowało grono pedagogiczne naszej szkoły wraz z radą szkoły. W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, przygotowane przez nasze wspaniałe animatorki zabawy, które dostarczyły mnóstwo radości.
Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, spiderman`ów, czarodziejek i batman’ów. Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych uczniów. Dzieci miały również możliwość zrobienia sobie tatuaży, pomalowania twarzy, skosztowania waty cukrowej, a dziewczynki dodatkowo mogły się cieszyć malowaniem paznokci oraz zaplataniem warkoczy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i szczególnie rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu naszej zabawy. Kolejny bal karnawałowy już za rok!