„Wyczaruj dynię”

Drodzy uczniowie! Ogłaszamy kolejny konkurs w Polskiej Szkole Sobotniej im. Janusza Korczaka w Bradford! Tym razem konkurs artystyczny. Zadaniem uczniów jest przygotowanie wyczarowanie dyni. Zastanówcie się uczniowie, gdybyście mogli zaczarować dynię na Haloween, jak ona by wyglądała? Może miałaby czarodziejski kapelusz lub inne niebanalne nakrycie głowy? Może robiłaby zabawne miny, miałaby ręce z gałęzi, a może zamieszkałby w niej pluszak? Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych: 0-6 lat, 7-12 lat oraz 13-19 lat. Składanie prac wraz z ogłoszeniem wyników konkursu odbędzie się 22 października o godzinie 12:30 w auli Polskiej Szkoły im. Janusza Korczaka w Bradford. Sponsorem konkursu jest sieć sklepów Morrisons.