Wybrano zwycięzców konkursu „Wyczaruj dynię”!

Prawie sto prac konkursowych przygotowali uczniowie Polskiej Szkoły Sobotniej im. Janusza Korczaka w Bradford w ramach konkursu „Wyczaruj dynię” organizowanego przez naszą szkołę, sponsorowanego przez sieć sklepów Morrisons. Uczniowie wykazali się wielką kreatywnością, tym samym sprawiając olbrzymi ból głowy dla jury konkursowego. Po długich naradach ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców. Kilka prac z kolei zostało nominowanych do specjalnej, dodatkowej nagrody sponsorowanej przez Morrisons. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

Jestem pod wielkim wrażeniem wykonania wszystkich prac konkursowych. Nasi uczniowie wykazali się niespotykaną i bogatą wyobraźnią. Widać było jak wiele czasu dzieci poświęciły na ich przygotowanie. Dynie ocenione zostały pod kątem oryginalności, pomysłowości, staranności, wartości artystycznej i techniki wykonania. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzców, dlatego też postanowiliśmy nagrodzić drobnym upominkiem każdego uczestnika. Kilka prac zasłużyło jednak na szczególne wyróżnienie. Kilka dyń zostało nominowanych do specjalnej nagrody sponsorowanej przez sieć sklepów Morrisons. Gratuluję wszystkim pomysłowości – podsumowuje koordynatorka konkursu „Wyczaruj dynię” Małgorzata Zapalska.

Zwycięzcy konkursu „Wyczaruj dynię”

Tymoteusz Szydlik

Klaudia Bińkowska

Mateusz Hasior