Święto Odzyskania Niepodległości!

“Być wolnym to znaczy umieć używać swej wolności w prawdzie. Być prawdziwie wolnym nie znaczy czynić wszystko, co mi się podoba. Być wolnym znaczy być człowiekiem prawym i czynić dobro, być człowiekiem dla drugich”. Jan Pawel II

Uczniowie klasy 4a w ramach lekcji poświęconej 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę nakręcili film upamiętniający to wydarzenie.
Każdy z uczniów ochoczo stanął przed kamerą aby zaprezentować informacje poznane na lekcji.

Polsko!
Życzymy abyś zawsze była wolna budując szczęśliwą przyszłość bazując na duchowym dziedzictwie przodków i na bratniej miłości.

Wychowawca klasy 4a
Małgorzata Lewalski

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w szkolnej Akademii z okazji 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości!