Rozstrzygnięcie III Festiwalu Pięknego Czytania!

Zakończył się III Festiwal Pięknego Czytania. Znamy zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych. Jury konkursowe spotkało się z finalistami konkursu w szkole i przesłuchało jak pięknie uczniowie czytają Widać było emocje, głos niektórym drżał, ale każdy z uczestników pokazał klasę. Poziom był tak wysoki, że praca jurorów była naprawdę trudna. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali Philip Tokarczyk (klasa 1B), Nathan Godula (klasa 3B) oraz Gabriela Piliponis (klasa 3A), Maria Bodziechowska (klasa 4B) oraz Gabriela Wądołowska (klasa 7A). Koordynatorem konkursu była Pani Aneta Jesionowska. Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Jury w składzie: Małgorzata Lewalski, Luiza Cichewicz, Paweł Bastkowski i Aneta Jesionowska, zadecydowało, co następuje:

ZWYCIĘZCY:

Grupa I: