Pasowanie na ucznia.

16 października 2021 r. odbyła się w naszej szkole kolejna już uroczystość Pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu uczniowie klasy 1A oraz 1B oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią tej uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły Annę Czaban. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy oraz rożki obfitości.Po naszej uroczystości wszyscy uczniowie wraz ze swoimi rodzicami wzięli udział w poczęstunku, na który ciasta upiekły mamy naszych pierwszoklasistów. Bardzo dziękujemy! Było pysznie i radośnie. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.Rada Rodziców, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Koledzy i Koleżanki Polskiej Szkoły Sobotniej im. Janusza Korczaka w Bradford!