🎄🎄🎄Jarmark Świąteczny Charytatywnie🎄🎄🎄

W dniach 2 i 9 grudnia w Polskiej Szkole Sobotniej im. Janusza Korczaka odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas naszego kiermaszu można było zakupić kartki, ozdoby świąteczne oraz słodkie pierniki – wszystko własnoręcznie wykonane przez naszych uczniów. Jest nam niezmiernie miło przekazać, że udało nam się uzbierać kwotę £545, którą w całości przekazaliśmy na wsparcie rodziny jednego z naszych uczniów, którego mama poważnie zachorowała. Serdecznie Państwu dziękujemy za Wasze wsparcie!

Informujemy również, że w najbliższą sobotę (16 grudnia) podczas naszych ostatnich zajęć w tym roku kalendarzowym odbędą się Mikołajki. Wszystkich uczniów prosimy o ubranie świątecznych swetrów. Doszły do nas również słuchy, że ma nas odwiedzi … Święty Mikołaj! Do zobaczenia!