⭐ Pasowanie na ucznia ⭐

W dniu wczorajszym  odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów klas pierwszych. Dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona społeczności szkolnej. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali zgromadzonym gościom, że potrafią pięknie śpiewać. Najważniejszą częścią uroczystość było ślubowanie oraz pasowanie na ucznia Polskiej Szkoły Sobotniej im. Janusza Korczaka w Bradford przed dyrektorem szkoły Panią Anną Czaban. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Na koniec uroczystości były pamiątkowe zdjęcia, dyplomy oraz słodki poczęstunek. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

W tym miejscu chcielibyśmy również serdecznie podziękować rodzicom naszych pierwszoklasistów, którzy przygotowali pyszny poczęstunek w postaci ciast. Dziękujemy!